Došly další balíky hlasů, americkou prezidentkou se stává Jana Bobošíková

Po 27 zahřívacích kandidaturách a po loňském dílčím úspěchu v krajských volbách v Zimbabwe se Janě Bobošíkové podařil historický průlom – snaživá Češka za pomoci obřího konvoje poštovních vozů FedEx ovládla americké volby a stala se 46. prezidentkou Spojených států!

Vítězství Jany Bobošíkové je ranou pro dalšího sériového kandidáta, obřího vesmírného hlavonožce Cthulhu. Bezvěký netvor z hlubin kandidoval již v roce 2016 pod heslem „Proč pořád volit menší zlo?“ a letos neuspěl se sloganem „No lives matter – Na žádných životech nezáleží“. Prastarý všekaz a hubitel miliónů zpočátku vyhrožoval, že pod Janou Bobošíkovou rozpáře zemi a svrhne na ni nebesa. Vše se ale změnilo v okamžiku, kdy mu Jana Bobošíková ukázala fotografii své viceprezidentky – ekonomky Hany Lipovské.

„Má práce na této planetě je skončena,“ řekl zářící Cthulhu. „Viděl jsem úsvit stvoření, viděl jsem embrya kontinentů plout v oceánu metanu, viděl jsem, jak Země zvrací své vnitřnosti skrze jícny sopek, viděl jsem primordiální zlo plazit se po úpatí budoucích hor – ale nikdy jsem neviděl něco takového jako Hanu Lipovskou.“ Cthulhu se s viceprezidentkou Lipovskou plně shoduje na programu, jímž je mj. bombardování Bruselu coby hnízda neomarxistů.

Američtí občané jsou pochopitelně v šoku. Progresivní část populace zahájila sérii převážně pokojných protestů, v jejichž důsledku bylo Los Angeles přeměněno na velice pěkný přírodní habitat, do něhož se v příštích dekádách jistě postupně vrátí rostlinstvo a život.

Naproti tomu republikánští voliči si notují. „Jářku, my jsme tady v okrese krapátek konzervativnější,“ prohlásil tennessijský občan Winthrop Brubaker III. Pan Brubaker ve volném čase rád vláčí příslušníky LGBT menšiny za traktorem a v březnu ostřeloval svým tankem M1 Abrams potratovou kliniku v Lynchburgu, TN, za což mu soudce Jeff Kavanaugh IV udělil přátelské napomenutí a pokutu 15 dolarů. „Paní Bobošíková a zejména paní Lipovská jsou přesně naši lidé. No lidé – ženy.“ Pana Brubakera prý zpočátku trošku zarazilo, že v ČR může být ekonomem někdo, kdo za svůj život zjevně vydělal tak 7000 Kč, ekvivalent 310 dolarů. Jak prý ale slyšel, lidoví experti na českém Facebooku už delší dobu projevují obavy, že s Bidenem by se Spojené státy propadly do marasmu socialismu. „Nikdo tomu nemůže zabránit lépe než dáma, která sama stojí napravo od Pinocheta,“ libuje si pan Brubaker.

Obrovské zklamání prožili nejen pánové Biden a Trump, ale i finančník George Soros, který sám poslal volebním komisím desítky miliónů hlasů. Rok 2020 se pro něj jinak vyvíjel naprosto fantasticky. „Rozjel jsem globální pandemii, zapálil jsem ulice amerických měst, očipoval jsem tři milióny Slováků za dva dny, do MasterChefa jsem nasadil Pavlínu… rok jako víno! A teď tohle!“ Bankéř doplatil na svou příslovečnou hamižnost – kvůli nižší ceně odeslal všechny své falešné hlasy přes Českou poštu. „Všechno to přišlo zpátky, žádnou volební komisi nezastihli doma, a to prý všude zvonili,“ špitl zdeptaný iluminát.

„Tak ať si ten geront stěžuje, ať nám to přijde říct do očí,“ reagoval nesouhlasně Josef Řezník, bývalý boxer, který po propuštění z Valdic nastoupil na přepážku České pošty a v inspirujícím prostředí této instituce to dotáhl až na senior viceprezidenta zákaznické péče. „Jestli nepřijdeš, tak si tě najdeme,“ zopakoval svou hrozbu zaměstnanec pošty. „Jsme pošta, víme, kde bydlíš,“ zapřeháněl.

Kontaktujeme nyní novou lídryni svobodného světa a její viceprezidentku, aby nám potvrdily, že nový spojenec Cthulhu se má stát mluvčím papeže Duky a předsedou České biskupské konference. V době psaní tohoto článku nebyla odpověď k dispozici.

4 ks skřeků

  • A co na to Institut Václava nejvyššího? A co junior? Preferuje Losnu, Mažňáka, Bahňáka nebo Bobošíkovou? Samé otázky! Jinak ovšem 👍👍👍😁

  • Jako jo. Reinkarnace vosy v minulém článku, o nápravě dvojkové Octavie byla taková nicmoc, skoro mi až bylo líto že se Vosa po letech probudila. Bylo to asi jen dané tou rozespalostí. „The Call of Cthulu“ už je jízda stejným šupem, jako „Stará vosa“. Díky Martine a pište dál.