Muž šel na covid test, pak vytáhl z nosu zadní nápravu na oktávii

Všichni z Facebooku víme, že čeští občané testovaní na covid již vytáhli ze svých nosů prakticky celý výrobní program společnosti Intel. Povětšinou s logem CIA a Mossadu. Nyní se k nám ovšem dostává důkaz, že problém s implantáty nabývá přímo obludných rozměrů. Toto již nadnárodní korporace a EU elity opravdu přehánějí!

Jabkenický občan Tomáš K. (48) se minulou středu dostavil na odběrné místo v Boleslavi, aby absolvoval tzv. test na tzv. virus covid. Přestože výsledek testu byl negativní, Tomáš K. následně pociťoval silný tlak v nosní dutině a podle vlastních slov jej „tížila hlava“. Když se bolest stupňovala, zburcoval jabkenický instalatér svou přítelkyni a ta mu vatovou tyčinkou vytáhla z nosu neznámý předmět. Jak ukázalo bližší ohledání, jednalo se o kompletní zadní nápravu na vůz Škoda Octavia II.

Okamžitá konzultace s experty celou neuvěřitelnou situaci potvrdila. „Náprava je zrepasovaná, je tam už trošku zrzek, jak to bylo ve vlhku, ale nechá se. Dám vám 6000 Kč, ale jen když přijedete ještě dneska,“ vyjádřil se zástupce AAA Auto, který si nepřál být jmenován. „Zítra už to bude jen 3 990 Kč. Nedivte se, pane, to je trh,“ dodal.

Pro mnohé je jabkenická událost potvrzením, že celý údajný covid je jen komplot, který má vést k očipování a porobení obyvatelstva. „Nejsem překvapen,“ potvrdil světoznámý stomatolog Roman Šmucler. Ví dobře, že se takové věci dějí – sám již na svých klinikách vpravil do ruských občanek nejméně tři liazky silikonu. Ale celá zadní náprava, to už je podle něj přes čáru. „Elity si tu doslova dělají kozy,“ prohlásil muž, který právě o tomto tématu ví vše. Inkriminovaná octavia byla podle něj celá přečipovaná.

Vládní marketingová mašinérie se samozřejmě pokusila využít nečekaného nálezu ve svůj prospěch. „Jen v Česku vám nastřelí tak cenné implantáty,“ pochválil vládní covidovou politiku premiér Babiš. „A kdyby nám předtím nezhuntoval ekonomiku Kalúsok, tak byste dnes nacházeli v nose i funkční motory nebo větší elektroniku.“ Skupina důchodců by si podle něj snadno mohla dát dohromady auto, mladí by z nalezených čipů sestavili pěkný počítač.

Jeho entuziasmus ovšem nesdílejí všichni. „Je to nechutné, co s námi dělají,“ rozčílila se populární zpěvačka Bára Basiková. „Já sama jsem si ještě nenašla čip, ale vytáhla jsem – a to se podržte! – pomalu celý regál nejrůznější zeleniny. Jsou to zvěrstva.“ Později svůj post smazala; ukázalo se, že měla hledat primárně v dýchacích cestách.

Ilona Csáková publikovala na svém instagramu příspěvek, který naznačuje hlubší souvislosti. „Zadní náprava z dvojkové oktávky je jen taková návnada. Muž, který si vytáhne z nosu nápravu, je samozřejmě spokojený – myslí si, že se problému zbavil. Už ho nenapadne zašmátrat dál a najít tam maličký čip s monogramem Billa Gatese. A proto oni tam tu nápravu dávají,“ prohlásila diva, který podle vlastních slov dřív hodně jela v ezu a konspiracích, ale nyní už se vyklidnila a vidí svět takový, jaký je.

Situaci v Jabkenicích budeme nadále sledovat. Pokud chcete znát další pokračování tohoto senzačního případu, šmejkněte prosím hlavou třikrát doprava – zapíšeme si vás do databáze.

10 ks skřeků

  • Bratři Wachovští (nyní již sestry) měli/y ve všem pravdu! Matrix je svého druhu proroctví o naší trudné budoucnosti, ve které z nás mocní udělají pouhé duracellky🔋😆

  • Oukej, tak za 5 let u dalšího příspěvku… Tenhle se docela povedl, takže se neboj dát si na čas…

  • A to není zdaleka ten nejhorší případ.. Kousek od Břeclavi před týdnem traktorista Imrich Nezdolný při práci z ničeho nic vykašlal do respirátoru poslední vydání Vojny a mír.. Došlo k tomu po absolvování testu na údajný cocovid-19 provedeného před třemi měsíci.. Cítí se pochopitelně ponížený, protože splnil svou občanskou povinnost a v souladu s nařízením místopředsedy ANO Faltýnka předem nahlásil odběrovému brigádníkovi z Ministerstva dopravy, že neumí číst.. Starosta vesnice Dolní Odolena plyn, kde rod poškozeného žije a pěstuje řepku už po 7 století prohlásil, že to požene vejš.. Podle posledního hlášení místního rozhlasu si už domluvil schůzku se zástupcem velitele dobrovolných hasičů v Horní Odolena plyn.. Příběh je o to horší, že za test zemědělec zaplatil 8.639,-Kč, zatímco při koupi románu na nedělním trhu by utratil násobně méně.. K tomuto otřesnému případu se naše redakce CNN Bezva news bude pravidelně vracet a pravdivě informovat národ až do úplného konce..

  • Ach díky 🙂 dá se ještě najít rozhovor s přirozením Miss ČR.. A co pan Zapletal? Myslíte prsty od tabáku… A vy blondýny, nežárlíte na sebe.. U nás je to spíše o brunetách.. 🙂 🙂

  • Kamarád si koupil v supermarketu antigenní test. Jako velmi vzdělaný člověk byť jen se základním vzděláním si nejdříve tu tyčinku se kterou si má vytřít nos velmi pozorně prohlédl pod dětským mikroskopem. Byl šokován tím co uviděl. Na bílé vatové hlavičce testovací tyčinky uviděl přes optiku občas objevující se drobná černá vlákna. Vše okamžitě nafotil a nasdílel na Facebook. Reakce uživatelů v renomované vědecké komunitě ´Neděláme vědu z vědy“ byla jasná. Nano kabely pro přehrání firmwaru nanočipů. Jeden z nejvíce respektovaných uživatelů komunity, který vystupuje pod přezdívkou „Pulsar“ mu následně doporučil, aby dvakrát týdně preventivně užíval pastu pro koně s obsahem ivermektinu, která prý funguje v lidském těle podobně jako teplovodivá pasta v počítačích, protože podle jeho názoru mohlo dojít ke kontaminaci při otevření krabičky antigenního testu.